دفعات جارو زدن فرش در محیط های باز 7434349Clip 11

جاروبرقی

برای زیبایی فرش های خود فرش های خود را به صورت منظم و کامل جارو بکشید.

مهم ترین نکته جهت نگهداری از فرش های خود که سبب افزایش عمر فرش می گردد جارو کردن منظم وکامل آنها به خصوص در مکان هایی پر استفاده در خارج از محیط منزل می باشد.

اگر از فرش در محیط های سخت کاری همانند خارج از منزل همانند دفاتر کاری، نمایشگاه ها و غیره استفاده می کنید، جارو زدن مداوم سبب افزایش طول عمر فرش شما خواهد شد.

وجود ذرات جامد در محیط سبب آسیب رساندن به فیبرهای فرش می گردد که جارو زدن منظم و کامل سبب جلوگیری از این گونه آسیب ها خواهد گشت.

جارو زدن در محیط های کم رفت وآمد ( در خارج از منزل ) دو بار در هفته مناسب و کافی می باشد و جهت فضا های داخلی(محیط سرپوشیده و بسته همانند سوله ها و …) هفته ای یک مرتبه مناسب می باشد.

دفعات جاروکشی در محیط های پر ترافیک و پر رفت و آمد همانند نمایشگاه ها، هر روزه باید فرش را جارو نمود و در محیط پر رفت و آمد داخلی(محیط های سرپوشیده و بسته) هفته ای دو الی سه مرتبه کفایت می کند .

البته نوع موادی که فرش بر روی آن قرار گرفته نیز بر روی تعداد دفعات جارو زدن تاثیر گذار می باشد برای مثال در محیطی که فرش بر روی سنگ فرش قرار گرفته و یا اینکه بر روی اسفالت قرار دارد در نوع نگهداری تفاوت هایی وجود دارد.

جاروی برقی ارزان قیمت و بی کیفیت ممکن است که سطح فرش را به خوبی تمیز نماید اما به طور تاثیر گذار قادر به جمع آوری ذرات غبار در عمق فرش نمی باشد که این مساله منجر به کاهش طول عمر فرش شما خواهد گشت لذا پیشنهاد می گردد طول عمر فرش خود را با استفاده از جاروبرقی های با کیفیت افزایش دهید.

برگرفته از سایت:grandkala

Leave a comment