نکاتی که هنگام خرید توستر باید رعایت کرد C1

شاید توستر را یک شی اضافی به شمار می آورید و فقط برای زیبایی آشپزخانه ار آن استفاده می کنید. یا شاید روزهای زیادی داخل آن کلوچه یا سیب زمینی گرم کرده اید.
هنوز عده زیادی تصور می کنند که فر توستر با توستر هم معنی است، اما امروزه محصولات متنوع با کاربردهای متفاوت عرضه شده اند. درحالیکه یک فر توستر استاندارد برای گرم کردن غذا و نان و … طراحی شده اما نمی تواند عملکردی مانند ماکروویو داشته باشد.
فر توستر معمولا تنظیم پذیر و دارای درجه حرارت تست است. امروزه توستر های جدید با شکل و کاربرد های بیشتری وارد بازار شده که دارای جوجه گردان، المنت برای جوش آوردن مایعات و در هر سایز و حجمی که بخواهید در بازار موجود است.
در هنگام خرید دقت کنید که یک فر توستر خوب باید درب شیشه ای نسوز و نشکن داشته باشد و سینی کشویی آن متصل به درب باشد بصورتیکه با باز کردن درب، سینی نیز به سمت شما به بیرون بیاید تا جمع آوری غذای داغ را راحت کند.
داشتن سینی دوم، زیر سینی اول نیز یکی از واجبات این دستگاه است چرا که خرده نان های ریخته شده از سینی اول را براحتی می توانید از سینی دوم جمع آوری کنید.
دقت کنید که دستگاه پایه داشته و از کف فاصله داشته باشد چرا که اگر روی سطح کابینت قرار بگیرد احیانا با نشت آب روی کابینت، دستگاه اتصالی کرده و با برق گرفتگی مواجه می شوید.

برگرفته ازسایت:kalakavi

Leave a comment