بابلیس نکات فر کردن مو با بابلیس philipsco hair Styler

کسانی که فقط به خاطر پیروی از مد علاقه مند به داشتن مو های فر هستند. نیازی به ماندگاری و دائمی بودن آن و همچنین مراجعه به آرایشگر و متخصص فر ندارد و می توانند هر وقت خواستند، خودشان در خانه به وسیله بابلیس همین کار را انجام دهند.
برای فر کردن مو ابتدا باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

– دستگاه بابلیسی که انتخاب می کنید باید با جنس مو هایتان سازگار باشد؛ چرا که انتخاب غلط، باعث آسیب رسیدن به مو در آینده خواهد شد.
– به نوع و بلندی مو هایتان توجه کنید؛ البته مدلی که می خواهید مو های خود را درست کنید نیز مهم است. هر نوع لوله‌ ای که بابلیس داشته باشد، با توجه به جنس مو ها، حالت خاصی به آن ها می بخشد.
– اگر دستگاهی که انتخاب می کنید، لوله بزرگی داشته، باعث می شود مو ها به خوبی شکل بگیرد و مو ها نیز حجیم و نرم شوند.اما اگر مو هایتان کوتاه است، قطر لوله بابلیس هم باید کمتر باشد.
– اگر قد مو هایتان متوسط است و می خواهید فر هایی منظم و پیوسته داشته باشید، قطر لوله ای که انتخاب می کنید نیز، باید متوسط باشد تا بتوانید حالت فر نرمی به مو های خود ببخشید.
– حتی اگر مو هایی فر دارید، می ‌توانید از بابلیس برای حالت ‌دادن و مرتب ‌کردن مو های خود استفاده کنید. در صورتی که مو هایتان شکننده است، بهتر است جنس لوله انتخابی شما، سرامیکی باشد.
– برای مو هایی که خیلی بلند است، توصیه می شود از بابلیس ‌های کوچک ‌تر استفاده نمایند. زیرا آن هایی که قطر لوله‌‌ زیادی دارند، حرارت را به صورت متمرکز به مو نمی‌ رسانند و همچنین مو های بلند سخت تر حالت می گیرند.

توصیه پایانی، برای فر کردن مو ها با بابلیسی که حرارت آن به مو ها آسیبی وارد نسازد و همچنین دارای سری های مختلف برای مو ها با اندازه و مدل های گوناگون آرایش مو باشد، می توانید از حالت دهنده های مو فیلیپس، به خصوص مدل های 5 کاره، 10 کاره و 13 کاره آن استفاده نمایید.

Leave a comment