لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد در خانه philipsco laser home

فواید لیزر موهای زائد در خانه:

بیشتر ما در بخش هایی از بدن، مو های زائدی داریم و از روش های مختلفی برای رفع آن ها استفاده می کنیم. مانند شیو، موم و برداشتن با موچین. ما معمولا زمان زیادی از وقت خود را صرف این روش های دردناک می کنیم، اما امروزه روش های نوین رفع مو های زائد، به خوبی می توانند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شوند. در این روش که به وسیله دستگاه های لیزر خانگی انجام می پذیرند، به خانم ها و آقایان اجازه می دهد تا در خانه و در حریم شخصی خود، به راحتی و بدون نیاز به حضور متخصص از شر مو های زائد خود خلاص شوند.
این دستگاه ها که به تازگی وارد بازار ايران شده ‌اند، کاری شبيه به ليزر برای از بين بردن مو های اضافی بدن انجام می دهند. در اين دستگاه‌ های لیزر موهای زائد از فناوری IPL استفاده شده است. IPL فناوری جديدی در از بين بردن مو های زائد است که در بيشتر سالن ‌های زيبايی نیز از آن استفاده می‌ شود.
اين دستگاه‌ های لیزر، پالس‌ های نوری را به ريشه مو ها می ‌تابانند و باعث از بين رفتن آن ها و كند شدن رشدشان می ‌شوند.
روش کار دستگاه‌ های ليزر خانگي شبيه به دستگاه های ليزر کلينيکي می باشد. با اين تفاوت که طوری طراحی شده‌ اند كه کمترین خطر را برای استفاده خانگی داشته باشند. همچنین به سادگی بتوان از آن ها استفاده كرد. متاسفانه انواع نامرغوبی از اين دستگاه‌ ها نیز در بازار وجود دارند که به هيچ‌ وجه عملکردی شبیه لیزر ندارند. بنابراين اگر قصد خريد محصول لیزر موهای زائد را داريد، حتما از ميان مارک و نشان‌ هاي معتبر جهانی مانند برند فیلیپس و رمینگتون، انتخاب نمایید.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.